Poczucie własnej wartości, przyciąga obfitość.

Posted on

Poczucie własnej wartości to najwyższa częstotliwość, która przyciąga do nas wszystko, czego chcemy. Kochanie siebie i szanowanie czasu, energii, zmienia sposób w jaki wszechświat reaguje na Nas. Wysyłamy sygnał, że zasługujemy na więcej od życia.

Wszystko zaczyna się od Nas. Ludzie będą nas traktować tak, jak im pozwolimy. Ludzie również odczuwają energię, którą emanujemy i to jak traktujemy siebie od wewnątrz.

Doświadczenia, które przyciągamy, mają wiele wspólnego z tym, co czujemy do siebie. Nasze standardy nadają ton temu, jak traktują nas inni.

Nie poniżaj się, akceptując zachowania, które nie pasują do twoich celów życiowych. Wiesz czego chcesz. Uwierz, że to dostaniesz.

Większość ludzi obawia się, że coś wielkiego nie wejdzie w ich życie, więc się w tym utwierdzają  i akceptują przeciętność. Myślą tylko dlatego, że „zmarnowali czas” lub spędzili lata w związkach, że nie ma nadziei na wielkość.

Wiedz, że zmiana zaczyna się od ciebie. Wyślij sygnał energii, że zasługujesz na najlepsze w swoim życiu, podejmując właściwe działania i odłączając się od negatywności lub kogoś, kto nie docenia słowa.

Działanie to największy szacunek. Pozwól ludziom pokazać Ci, kim są a nie tylko słuchać ich słodkich słówek.

Niektórzy ludzie nie są gotowi się rozwijać lub odkrywać siebie na głębszym poziomie. Nie marnuj czasu i energii na powierzchniowe znajomości, które nie stymulują Cię do dalszego zrozumienia siebie i życia. Zanurz się w sobie i zobacz, jakich ludzi przyciągasz.

Każdy w twoim życiu jest odzwierciedleniem tego, gdzie jesteś. Są tu, aby pokazać ci twój obecny stan. Nie denerwuj się, popraw rzeczy i zacznij się wznosić.

Podziękuj im za pokazanie, że zasługujesz na coś lepszego. Podziękuj im za pomoc w zrozumieniu twojej prawdy.

Nie ma strat są tylko lekcje, które pomogą Ci zrealizować twoją wartość. Podążaj zawsze za zmianą i rozwojem siebie

Inspiracja/źródło: Idil Ahmed

 • Share

4 Comments

 1. Adam says:

  świetny tekst pozdrawiam

 2. Karolina says:

  daje dużo do myślenia 😉

 3. Marzena says:

  Cudowna treść. Ja przeszłam w swoim życiu przez obfitość, wysoką energię, …, ale także przez bardzo niską, … doświadczając przeogromnej lekcji, bardzo długiej, bolesnej, bardzo drogiej, …. spotkałam osoby, które … i właśnie, tak jak napisałeś, odkryłam, że to jest to kolejna lekcja, że to jakaś informacja o mnie, … że jest coś co potrzebuję zmienić.

  Potrzebowałam do tego wielu lat życia, wielu doświadczeń, na ogół tych bolesnych i bycia w rozwoju.

  Interesuje mnie co Tobie pomogło dojść do tego poziomu zrozumienia, do takiego postrzegania, odczuwania, … życia?

 4. Kasia says:

  świetny tekst! dzięki za przypomnienie mi tego dziś 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.