Uważaj na swoje myśli. Wszystko jest energią.

Posted on
Inspiracja wszystko jest energią

Laureaci Nagrody Nobla udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że świat fizyczny to jedno wielkie morze energii, które w mgnieniu oka pojawia się i znika w milisekundach.

Nic nie jest solidne. To jest świat fizyki kwantowej. 

Udowodnili, że myśli są tym, co składa się na całość, co ułożyło się i utrzymuje to ciągle zmieniające się pole energetyczne w formie “obiektów”, które widzimy.

Dlaczego więc widzimy osobę zamiast migotliwego skupiska energii?

Pomyśl o rolce filmowej. 

Film to zbiór około 24 klatek na sekundę. Każda klatka jest oddzielona odstępem. Jednak ze względu na szybkość, z jaką jedna ramka zastępuje inną, nasze oczy zostają oszukane, myśląc, że widzimy ciągły i poruszający obraz.

Pomyśl o telewizji. 

Tuba telewizyjna to po prostu tuba z kupą elektronów uderzających w ekran w pewien sposób, tworząc iluzję formy i ruchu.

To właśnie są wszystkie obiekty. Masz 5 fizycznych zmysłów (wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak).

Każdy z tych zmysłów ma określone spektrum (na przykład pies słyszy inny zakres dźwięków niż ty, wąż widzi inne spektrum światła niż ty, i tak dalej).

Innymi słowy, wasze zmysły postrzegają morze energii z pewnego ograniczonego punktu widzenia i tworzą z tego obraz.  Nie jest kompletny ani dokładny. To tylko interpretacja.

Wszystkie nasze interpretacje opierają się wyłącznie na “wewnętrznej mapie” rzeczywistości, którą mamy, a nie na prawdziwej prawdzie. Nasza “mapa” jest wynikiem zbiorowych doświadczeń naszego osobistego życia.

Nasze myśli są powiązane z tą niewidzialną energią i determinują to, co wytwarza energia. Wasze myśli dosłownie przesuwają wszechświat po cząstce, by stworzyć swoje fizyczne życie.

Rozejrzyj się. Wszystko, co widzisz w naszym świecie fizycznym, zaczynało się od idei, idei, która rozwijała się tak, jak była dzielona i wyrażana, aż do momentu, w którym stała się ona wystarczająca do fizycznego obiektu poprzez szereg kroków.

Dosłownie stajesz się tym, o czym myślisz najbardziej. Twoje życie staje się tym, co wyobrażałeś sobie i w co wierzysz. Świat jest dosłownie twoim lustrem, pozwalającym ci doświadczyć na fizycznym poziomie tego, co trzymasz za prawdę … dopóki nie zmienisz tego.

Fizyka kwantowa pokazuje nam, że świat nie jest trudny i niezmienny, jak się wydaje. Zamiast tego jest to bardzo płynne miejsce stale budowane z wykorzystaniem naszych indywidualnych i zbiorowych myśli.

To, co uważamy za prawdziwe, jest w rzeczywistości iluzją, prawie jak magiczna sztuczka. Na szczęście zaczęliśmy odkrywać iluzję i, co najważniejsze, jak to zmienić.

Z czego składa się twoje ciało? 

Dziewięć systemów obejmuje ludzkie ciało, w tym krążeniowy, trawienny, hormonalny, mięśniowy, nerwowy, rozrodczy, oddechowy, szkieletowy i moczowy.

Z czego składają się te? 

Tkanki i narządy.

Z czego są wykonane tkanki i narządy? 

Komórki.

Z czego są wykonane komórki? 

Cząsteczki.

Z czego składają się cząsteczki? 

Atomy.

Z czego są zbudowane atomy? 

Cząstki elementarne.

Z czego składają się cząstki subatomowe? 

Energia!

Ty i ja jesteśmy czystą energią światła w jej najpiękniejszej i inteligentnej konfiguracji. Energia, która nieustannie zmienia się pod powierzchnią i kontrolujesz ją całym swoim potężnym umysłem.

Jesteś tym o czym myślisz

Jesteś jednym wielkim gwiazdorem i potężnym Człowiekiem. 

Gdybyś mógł zobaczyć siebie pod silnym mikroskopem elektronowym i przeprowadzić inne eksperymenty na sobie, zobaczyłbyś, że składa się z klastra ciągle zmieniającej się energii w postaci elektronów, neutronów, fotonów i tak dalej.

Podobnie jak wszystko inne wokół ciebie. Fizyka kwantowa mówi nam, że jest to akt obserwowania obiektu, który powoduje, że jest tam, gdzie i jak go obserwujemy.

Obiekt nie istnieje niezależnie od obserwatora! Zatem, jak widzicie, wasza obserwacja, wasza uwaga na coś i wasza intencja, dosłownie tworzy to.

Jest to naukowe i sprawdzone. Twój świat składa się z ducha, umysłu i ciała.

Każdy z tych trzech, duch, umysł i ciało ma funkcję, która jest unikalna i nie jest dzielona z drugą. To, co widzicie oczami i doświadczeniem waszego ciała, to świat fizyczny, który nazwiemy Ciałem. Ciało jest efektem, stworzonym przez przyczynę.

Ta przyczyna to Myśl. Ciało nie może tworzyć. Może jedynie doświadczać i doświadczać … to jest jego wyjątkowa funkcja.

Myśl nie może doświadczyć … może jedynie tworzyć, tworzyć i interpretować. Potrzebuje świata względności (fizycznego świata, Ciała), aby doświadczyć siebie. Duch jest wszystkim, co jest, tym, co daje życie myśli i ciału.

Ciało nie ma mocy do stworzenia, chociaż daje iluzję mocy, aby to zrobić. Ta iluzja jest przyczyną wielu frustracji. Ciało jest czystym skutkiem i nie ma mocy do wywoływania lub tworzenia.

Kluczem do wszystkich tych informacji jest to, jak nauczysz się widzieć wszechświat inaczej niż teraz, abyś mógł manifestować wszystko, czego naprawdę pragniesz.

Inspiracja/źródło: John Assaraf

7 Comments

 1. Karolina says:

  wow to jest niesamowite!! az mi szczeka opadla, ale wiem to jest prawda ;-)))

 2. Neria says:

  niesamowite przeslanie jestem pod wrazeniem dziekuje Ci za to

 3. Gosia says:

  madre i prawdziwe

 4. AlBrercik says:

  generalnie wiadomo o tym od co najmniej 2 i pół tysiąca lat -> buddyzm. Interesuje mnie tylko o jakich laureatów Nobla chodzi?

 5. Bogumił says:

  jak tam twoje bozony

 6. Dumic Lumic says:

  Jeju, nieee… Z tym pomysłem, że myśli mają moc sprawczą, albo obiekt nie istnieje niezależnie od obserwatora to niestety nadinterpretacje. Fizyka kwantowa to po prostu fizyka małych obiektów (czyt. https://www.kwantowo.pl/2021/01/17/czym-sa-te-cale-kwanty/) opisywana przez równania inne niż w fizyce klasycznej – przez równanie falowe itd. Nie istnieją żadne badania na to, że mysl wpływa na cokolwiek. Proszę nie dorabiajmy ideologii do fizyki. 🙁

  1. Kris says:

   Dlaczego wypisujesz takie bzdury że myśl nie wpływa na cokolwiek ? A czy nie słyszałeś o doświadczeniu z podwójną szczeliną? Myśl obserwatora wpływa na foton , a my się składamy z takich cząstek , a dokładniej z elektronów , albo pomyśl o tym ze fryzurze cytrynę i zauważ że sama myśl wpływa na atomy twojego ciała gdyż donust napłynie więcej skiny w czasie gdy myślisz o gryzieniu cytryny , a jak w to nie wierzysz to może poczytaj Biblię „a słowo ciałem się stało „ , proście a otrzymacie „, czyli myśli wpływają na rzeczywistość którą otrzymujesz , nadal chcesz się spierać ? Spokojnie , to tylko twoje ego …

Leave a comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.