Wygraj mapę swoich podróży! KONKURS

Posted on

Jeśli tak, jak ja kochacie podróżować, a na swoim koncie macie już trochę przemierzonych mil lotniczych, to zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie – z idealną nagrodą dla wszystkich podróżników. Ciekawie jest mieć swoją osobistą mapę podróży, która będzie wisieć nad łóżkiem i przypominać nam o wszystkich pięknych chwilach. Razem z PicArta.pl mam do rozdania – dla wszystkich czytelników bloga –  dwie, piękne mapy podróżnicze.

Do wygrania spersonalizowana mapa Europy lub Świata (do wyboru), w formacie A1 (59,6 x 84,1 cm), oprawiona w ramę aluminiową na podkładzie korkowym, która umożliwia oznaczanie własnych podróży (odbytych, zaplanowanych, wymarzonych itp.). Dodatkowo dołączymy 20 Twoich zdjęć do mapy w formacie mini-polaroid 5x5cm i pozostałe dodatki opisane na stronie (pinezki beczułki, cienkopis).

/Aktualizacja/ Konkurs zakończony – wszyscy zwycięzcy zostali poinformowali o wygranej drogą mailową. Gratuluję i dziękuję za wszystkie zgłoszenia.

Co należy zrobić aby wygrać?

Odpowiedź jak zawsze jest banalnie prosta: bądź kreatywny i pokonaj konkurencje! Po pierwsze – udostępnij ten post na swoim Facebooku oraz polub fanpage Blog Globtrotera. Po drugie – wyślij kilka zdań, w których pokażesz jak bardzo kochasz podróżować i przekonasz mnie do wybrania właśnie Ciebie. Możesz nagrać filmik i umieść go na YouTube, a następnie przysłać mi link, zrobić zdjęcie, narysować i zeskanować laurkę, zaśpiewać piosenkę, itp. Zwyciężą najbardziej zakręcone i pozytywne pomysły. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń szanowna komisja konkursowa – czyt. ja – wybierze dwa najlepsze, które zostaną nagrodzone mapą podróży. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2017 roku.

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: michal.stolarewicz@gmail.com (w temacie wpisz: Konkurs Mapa Podróży)

Jestem przekonany, że mapa do oznaczania podróży z Waszymi pięknymi zdjęciami będzie wyjątkowa i będzie przywoływała wiele wspomnień z podróży, które już odbyliście oraz pozwoli oznaczyć te planowane.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest BlogGlobtrotera.pl a konkurs zostanie przeprowadzony na blogu https://www.blogglobtrotera.pl
2. Konkurs trwa od 17 listopada do 30 listopada 2017 włącznie.
3. Fundatorem nagród jest firma PicArta.pl i to właśnie do niej będą przekazywane nazwiska oraz dane zwycięzców.
4. Zadanie konkursowe polega na nadesłaniu jak najbardziej kreatywnej formy przekonującej o wygranej.
5. Wzięcie udziału w konkursie jest możliwe po wcześniejszym polubieniu facebookowego fanpage Blogu Globtrotera: https://www.facebook.com/blogglobtrotera
6. W konkursie przewidziane są 2 nagrody:
* główna – spersonalizowana mapa podróży Europy lub Świata (do wyboru) o wartości 249.00 zł każda.
7. Zwycięzców wybiera komisja konkursowa, w składzie: Michał Stolarewicz (autor bloga), a zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu. Na podanie danych adresowych zwycięzca ma 5 dni, jeśli w tym czasie nie otrzymam wiadomości – nagroda trafi w ręce kolejnego uczestnika konkursu. Dane będzie można przesyłać na adres: michal.stolarewicz@gmail.com.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
9. W sprawach spornych Organizator ma prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu, a decyzje jury są ostateczne i nieodwołalne.

2 Comments

  1. Gośka says:

    super konkurs, zgłoszenie już wysłane,
    a ta mapa jest piękna zawsze o takiej marzyłam!
    Gośka

  2. Adam says:

    nareszcie nowy konkurs na blogu, na to czekałem 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.